Адреса: Житомир, пров. Скорульського 3

Телефон: (063) 460 06 06


Адреса: Житомир, пров. Скорульського 3

Телефон: (063) 460 06 06

E-mail: moc.liamg%40tz.aitapoetso


Остеопатія для дітей

Остеопатія для дітей - це ефективний, делікатний метод корекції та оздоровлення організму. Остеопат працює з організмом в цілому, використовуючи м'які техніки з урахуванням індивідуальних особливостей та потреб.
Метою остеопатичного лікування є збалансування нормального функціонування всіх органів та систем дитини.
З якого віку потрібно звернутися до остеопата?  
- З перших тижнів життя. Так як пологи - це досить складний і часто травмуючий процес. А наслідки пологових травм та внутрішньоутробного розвитку можуть проявлятися навіть у дорослому віці. Тому доцільно показати дитину спеціалісту якомога раніше.

Причини, з якими часто звертаються батьки до остеопата

Порушення опорно-рухового апарату

● асиметрія обличчя і голови●  кривошия - у немовлят; ●  неправильне положення тіла● порушення ходи●  вальгусна та варусна деформація стоп у дітей старшого віку●  порушення постави●  сколіоз●  кіфози●  неправильний прикус● реабілітація та відновлення після травм та операцій● болі в м'язах, суглобах та кістках● тощо

Проблеми нервової системи

● затримка і порушення розвитку мови● тіки● енурез● психо-емоційні розлади● синдром дифіциту уваги та гіперактивності● аутистичний спектр●  стреси● головні болі, ● запаморочення● синдром вегетативної дисфункції (ВСД) ● порушення сну

Захворювання ЛОР органів

● аденоїдит● хронічний тонзиліт● синусит

Захворювання шлунково-кишкового тракту

● функціональна диспепсія● пілороспазм● дискінезія жовчовивідних шляхів● доліхосигма● закрепи ● тощо

Захворювання дихальної системи

● бронхіти● бронхіальна астма

Протипоказання до остеопатичного лікування:

невідкладні стани

фібрильна температура тіла

злоякісні новоутворення

Image placeholder
Image placeholder

Записатися на послугу

Супутні послуги

Illustration

Остеопатія

Illustration

Фізіотерапія

Illustration

Неврологія

Illustration

Лікувальний масаж

Illustration

Вертебрологія

Illustration

Кінезіотейпінг

Illustration

Кінезіологія

Illustration

Сімейна медицина

Дитяча остеопатія в Житомирі у клініці ALFA

Остеопатія для дітей в Житомирі - відносно недооцінений метод допомоги маленьким пацієнтам. Він має безліч переваг над іншими способами лікування і може вирішити найголовніше - причину болю, а не лише його симптоми. Враховуючи особливості роботи з дітьми, такий вид контакту з організмом особливо дієвий та безболісний. Поділимося з вами секретами та перевагами, які дає дитяча остеопатія у Житомирі.

Особливості дитячої остеопатії

Остеопатія для дітей - це метод лікування, який спрямований на корекцію та оздоровлення організму. Остеопати працюють з організмом дитини в цілому, використовуючи м'які техніки з урахуванням індивідуальних особливостей та потреб. Особливістю цього методу є ручна терапія, м'язове розслаблення та маніпуляції з кістками, які спрямовуються на поліпшення функціонування всього організму.

Поширене питання: коли можна звернутися з дитиною до остеопата? Відповідь - з перших тижнів життя дитини. Це пов’язано з тим, що в ранньому віці можна одразу усунути наслідки пологових травм та внутрішньоутробного розвитку.

 • Читати далі

  З якими причинами звертатися до дитячого остеопата?
  Існує багато показів, через які варто зустрітися з остеопатом. Його кваліфікація допоможе у вирішенні таких проблем:● порушення опорно-рухового апарату, постави, сколіоз; ● внаслідок затримки у розвитку мови;● нервові тікі;● психо-емоційні розлади;● аутистичний спектр;● проблеми з головним мозком, такі як церебральний параліч;● порушення зору та слуху;● стреси, головні болі, мігрені, запаморочення;● синдром дефіциту уваги та гіперактивності;● порушення сну та інші.
  Крім того, остеопатичне лікування може також допомогти при захворюваннях ЛОР органів, таких як аденоїдит, хронічний тонзиліт та синусит. А також при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, таких як функціональна диспепсія, пілороспазм, дискінезія жовчовивідних шляхів, доліхосигма, закрепи та інші. Також остеопатія може бути ефективною при лікуванні бронхітів та бронхіальної астми.
  Переваги дитячої остеопатії
  Лікар остеопат може допомогти маленькому пацієнту без зайвих внутрішніх втручань позбутися причини болю. Процедура може нагадувати масаж, але мати значно дієвіші результати. Залежно від ситуації, їх можна помітити вже після одного чи декількох сеансів.
  До всього іншого, дитяча остеопатія має ряд інших переваг, серед яких:● Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.● Висококваліфіковані фахівці зі спеціальним підготовкою в області остеопатії.● Використання сучасних методів діагностики та лікування.● Неінвазивний метод лікування без застосування лікарських препаратів.● Поліпшення роботи всього організму, а не окремих його частин.● Показання для відвідування клініки дитячої остеопатії
  Як записатися на прийом до дитячого остеопата в Житомирі?
  Зверніться до найкращих лікарів з великим досвідом та любов’ю до своєї роботи. Лікарі клініки остеопатії та класичної медицини Alfa цінують кожного відвідувача, незалежно від віку. Ви будете почуватися у безпеці та в надійних руках спеціалістів, у прямому сенсі цього слова. Відгуки наших пацієнтів говорять самі за себе.
  Щоб записатися на прийом або отримати консультацію, скористайтеся формою на нашому сайті і ми передзвонимо вам для підтвердження візиту. Також забронювати зустріч зі спеціалістом можна за номером телефону: (063) 460 06 06. Вартість прийому дитячого лікаря остеопата у Житомирі залежить від послуги, віку дитини. В середньому, ціна починається від 200 грн. З детальним прайсом можна ознайомитися, натиснувши на кнопку “Ціни”.