Адреса: Житомир, пров. Скорульського 3

Телефон: (063) 460 06 06


Адреса: Житомир, пров. Скорульського 3

Телефон: (063) 460 06 06

E-mail: moc.liamg%40tz.aitapoetso


Остеопатія

Остеопатія (від др.грецької όστέον - кістка+πάθος — хвороба, захворювання) - система альтернативної медицини, яка лікує не хворобу, а її причину.
Принципи остеопатичної медицини передбачають взаємний зв'язок між структурою та функцією тіла та визнають здатність тіла до самозцілення. Роль остеопата – полегшити цей процес.

Остеопат повинен мати навички структуральної, вісцеральної, краніальної остеопатії.
Якщо Вам потрібен лікар остеопат в Житомирі - звертайтесь до нас у клініку ALFA

Також надаємо послуги:

Міофасціальний реліз

Остеопатія для дітей

Краніосакральна терапія

Три основних напрямки остеопатії:

Вісцеральна остеопатія

Спрямована працювати з дисфункціями внутрішніх органів. Коли в організмі відбуваються патологічні зміни у роботі окремих органів, вони можуть збільшитися, стати щільнішими, зміститися і це може призвести до виникнення напруження відповідних м’язів, суглобів, хребців, що пов’язані з конкретним органом.

Краніосакральна остеопатія

Спрямована на виправлення положення та покращення руху кісток черепа, хребта та тазу, а також на поліпшення взаємодії між нервовою системою і тілом. Метою даного підходу є активація току лімфи, крові та спинномозкової рідини до нервових закінчень у тілі людини.

Структуральна остеопатія

Вибудовує правильне положення та відновлює повноцінне функціонування хребта, суглобів, кінцівок тіла, м’язів, зв’язок та сухожилків у тілі.

Показами до остеопатичного лікування для дорослих є:

дисфункції опроно-рухового апарату

захворювання шлунково-кишкового тракту

перенесені травми та операції

деякі види астми

біль у хребті, суглобах та кінцівках

нестійкість нервової системи тощо

головний біль

гінекологічні захворювання

Показами до остеопатичного лікування для дітей є:

післяпологові операції та травми

викривлення хребта

порушення інтелектуального розвитку

проблеми з координацією, рухом та увагою

неврози

дисфункції опорно-рухового апарату

головний біль та ін.

Остеопатичне лікування протипоказане: при важких психічних захворюваннях, наявності пухлини, порушенні згортання крові, наявності важких інфекцій, запалення спинного і головного мозку, гострих тромбозах.

Image placeholder
Image placeholder

Записатися на послугу

Супутні послуги

Illustration

Остеопатія

Illustration

Фізіотерапія

Illustration

Неврологія

Illustration

Лікувальний масаж

Illustration

Вертебрологія

Illustration

Кінезіотейпінг

Illustration

Кінезіологія

Illustration

Сімейна медицина

Остеопат в Житомирі: клініка ALFA

Остеопатія - що це таке?

Остеопатія стала особливо розповсюдженою останніми роками. Це пояснюється результатами, яких можна досягти завдяки такому виду відновлення функціональності тіла пацієнта. У чому полягає суть?
Остеопатія є окремим напрямом мануальної медицини, а також реабілітації пацієнта. Набір спеціальних рухів руками та технік лікаря-остеопата допомагає відновити рухливість суглобів, м'язів, хребта, м'яких тканин, нервової системи, внутрішніх органів. Важливою особливістю є відсутність протипоказань за віком пацієнта. Це означає, що налагодити внутрішні процеси рухливості організму можна у будь-якому віці, починаючи від народження.
Головна перевага остеопатії - пошук і знайдення першопричини болю, поруч із усуненням больового синдрому. Лікар оцінює стан організму, як цілісної і неподільної системи, її анатомічну будову, фізіологічну і навіть психологічну складову.

Як допомагають остеопати в клініці ALFA?

Тривалий досвід лікарів клініки ALFA дозволяє швидко і точно визначити причину болю і ліквідувати його наслідки. Крім того, під час роботи остеопат “вмикає” та запускає в організмі пацієнта функції захисту імунної системи. Результатом відвідування нашої клініки є повноцінне покращення самопочуття та фізичних відчуттів у тілі у більш, ніж 90% клієнтів. Достатньо всього кілька сеансів, щоб повністю усунути причину болю. Звісно, тривалість і регулярність визначається індивідуально.

 • Більше

  За допомогою остеопата клініки ALFA можна нормалізувати роботу системи кровообігу, а також відновити рухливість у пошкоджених м’яких тканинах. Важливим етапом до одужання пацієнта є також усунення навантаження з боку фізичної та психоемоційної діяльності. Цього можна досягти за допомогою технік лікаря-остеопата. В тому числі, завдяки:● корекції положенню хребта і внутрішніх органів людини;● активізації обмінних процесів;● налагодженню кровотоків та лімфотоків та ін.
  Кому потрібна допомога остеопата?
  Цей напрям мануальної медицини має дуже широкий спектр впливу і допомагає усунути різні види захворювань та проблем зі здоров’ям. Ось перелік найбільш розповсюджених запитів для роботи з остеопатом:●  під час захворювань та порушень опорно-рухового апарату і хребта;● під час болю в м’язах, суглобах і кістках;● з метою реабілітації та відновлення в посттравматичний чи післяопераційний період;● при регулярних мігренях та головних болях;● при частих захворюваннях ЛОР-органів;● при гінекологічних проблемах;● при захворюваннях шлунково-кишкового тракту;● при порушеннях роботи ЦНС;● при наявності проблем зі сном;● під час підготовки вагітної до пологів, а також післяпологовий період;● при змінах постави, наявності вальгусних/варусних стоп та ін.
  Якщо серед перелічених ситуацій ви виявили у себе чи близької вам людини хоча б одну, - то це сигнал для запису на прийом до лікаря-остеопата. У Житомирі професійні і кваліфіковані спеціалісти приймають у клініці ALFA. Вони допоможуть усунути вищезгадані проблеми зі здоров’ям та повернути вам гарне самопочуття.
  Як остеопат допомагає дітям?
  З перших днів життя дитини кваліфікований лікар остеопат може неозброєним оком виявити відхилення від норми. Своєчасна робота з маленьким пацієнтом допомагає налагодити його самопочуття, здоровий сон і правильний, активний подальший розвиток. Для цього не потрібні жодні медикаменти чи втручання в організм. Прості і ефективні методики, безболісні і безпечні масажні рухи допомагають вирішити ряд проблем.
  Що ще використовує остеопат?
  Клініка класичної медицини та остеопаті ALFA у Житомирі є однією з найбільш популярних і ефективних у роботі з пацієнтами. Зменшення больових симптомів, а найголовніше - усунення причини хвороби, забезпечує таку велику популярність і лояльність наших відвідувачів. До того ж, остеопатія є повністю безпечним методом впливу на організм. За потреби, поруч з остеопатичними процедурами лікар може використовувати ліки чи ін’єкції для усунення певних проблем. Для цього він може залучати:● фізіотерапію;● кінезіологію;● кінезіотейпувальний метод;● постізометричну релаксацію; міофасціальний реліз тощо.
  Завдяки комбінації різних методів можна отримати максимально високі результати у відновленні організму. Застосування певного методу залежить від конкретного стану конкретного організму, а також його потреб. Якщо ви давно прагнете відновити своє здоров’я, повернутися до щасливого і спокійного ритму життя, тоді не зволікайте та зверніться за допомогою до лікаря остеопата у клініці ALFA. Запишіться на прийом через реєстратуру клініки та отримайте консультацію досвідченого лікаря щодо вашої ситуації зі здоров’ям. З радістю допоможемо повернути вам і вашим близьким гарне самопочуття! До зустрічі в ALFA.