Адреса: Житомир, пров. Скорульського 3

Телефон: (063) 460 06 06


Адреса: Житомир, пров. Скорульського 3

Телефон: (063) 460 06 06

E-mail: moc.liamg%40tz.aitapoetso


Фізіотерапія

Фізіотерапія є одним з найпопулярніших методів лікування, доступних сьогодні.
Ця галузь медицини заснована на впливі на організм фізичних факторів, таких як: електричний струм, світло, магнітне поле, тиск, звук, тепло.

Головною перевагою фізіотерапії перед іншими методами лікування є її висока ефективність і безпека. Фізіотерапія не викликає алергічних реакцій, а також не має токсичного впливу на органи і тканини пацієнта, що дозволяє мінімізувати неприємні наслідки самого захворювання та прискорити його лікування.Часто, для досягнення більш швидкого результату, застосовується в поєднанні як з остеопатичними техніками, масажем, так і різні методи фізіотерапії можна комбінувати між собою.

Фізіотерапевтичні процедури мають чіткі показання та протипоказання, тому вибір оптимального методу лікування та тривалості сеансів залишається виключно на розсуд лікаря.

Також надаємо послуги:

● Ударно-хвильова терапія (УХТ)

● Лазерна терапія BTL 5000

● Ультразвукова терапія BTL 5000

● Електротерапія BTL 5000

● Фонофорез

● Комбінована фізіотерапія

При яких захворюваннях варто звернутись до фізіотерапії?

захворювання нервової системи

метаболічний синдром, ожиріння

захворювання опорно-рухового апарату (хребта, суглобів)

травми опорно-рухового апарату

серцево-судинні захворювання

хвороби органів дихання

захворювання органів травлення

Загальні протипоказання. Такі процедури не рекомендовані при інфекційних захворюваннях у фазі загострення, гіпертонічній хворобі, сильне фізичне виснаження, температура тіла вище 37,5 градусів, лихоманка, захворювання системи кровообігу, епілепсія, аритмії, злоякісні утворення, ниркова та печінкова недостатність.Крім того, слід враховувати індивідуальні протипоказання до окремих видів терапії.

Види фізіотерапії:

Image placeholder
Image placeholder

Записатися на послугу

Супутні послуги

Illustration

Остеопатія

Illustration

Фізіотерапія

Illustration

Неврологія

Illustration

Лікувальний масаж

Illustration

Вертебрологія

Illustration

Кінезіотейпінг

Illustration

Кінезіологія

Illustration

Сімейна медицина

Фізіотерапія в Житомирі у клініці ALFA

Фізіотерапія (також відома як фізична терапія) - це галузь медицини, яка використовує фізичні методи лікування для поліпшення функцій організму, зняття болю, відновлення рухомості та загального самопочуття пацієнта. Фізіотерапевти використовують різні техніки, включаючи масаж, розтяжки, упражнення, електротерапію, ультразвук, лазерну терапію та інші фізичні процедури. Цей ефективний метод лікування проводить кваліфікований лікар фізіотерапевт в Житомирі у клініці ALFA

Кому потрібна фізіотерапія?

Такий вид терапії може бути дуже ефективним при деяких видах захворюваннях. Зокрема, до них відносяться:● проблеми з нервовою системою;● хвороби або травми, пов’язані з опорно-руховим апаратом, зокрема хребтом і суглобами;● захворювання серцево-судинної системи;● хвороби, пов’язані з системою травлення;● ожиріння;● захворювання дихальних органів та ін.

 • Більше

  Основні переваги фізіотерапії
  Оскільки фізіотерапія складається з цілого комплексу технік, то вона дає хороші результати. Найголовнішою її перевагою є відсутність внутрішнього медикаментозного лікування. Крім цього, вона має ще кілька важливих переваг, серед яких:● Зняття болю. Фізіотерапевти використовують масаж, теплові та холодові процедури, електротерапію. Ці техніки спрямовані на зменшення болю. Це особливо корисно для пацієнтів з хронічними больовими синдромами, травмами або післяопераційними болями.● Відновлення рухливості. Фізіотерапія може допомогти пацієнтам відновити рухливість після травм, операцій або неврологічних захворювань. Спеціальні вправи, розтяжки та маніпуляції, спрямовані на поліпшення гнучкості і сили м'язів, а також на відновлення координації рухів.● Покращення функцій органів. Методика корисна для пацієнтів з різними респіраторними проблеми, серцево-судинними захворюваннями або проблеми з нервовою системою.
  Фізіотерапія ефективна для пацієнтів з розтягненнями, звинуваченнями, переломами, артритом, остеоартрозом та іншими проблемами, які обмежують рухомість та призводять до болю. Вона також допомагає відновити функції тіла після травм, таких як переломи кісток, травми хребта або спинного мозку, а також після хірургічних втручань, наприклад, заміни суглобів або реабілітації після операцій на серце.
  Фізіотерапія корисна для пацієнтів з розсіяним склерозом, інсультом, паралічем Белла, паралічем спінального нерва та іншими неврологічними захворюваннями. Він сприяє поліпшенню рухових функцій, координації та зменшенню м'язових спазмів.
  Важливо пам'ятати, що конкретні методи фізіотерапії та їх застосування будуть варіюватися залежно від індивідуальних потреб і медичного стану кожної людини. Рекомендую звернутися до фахівця, лікар фізіотерапевт в Житомирі надасть конкретну рекомендацію та план лікування щодо вашої ситуації.
  Як записатися на прийом до фізіотерапевта в Житомирі?
  Звертаючись за медичною послугою, варто переконатися в якості запропонованих послуг. Кваліфікація лікаря фізіотерапевта має бути підтверджена відповідними дипломами. Спеціалісти клініки ALFA мають відповідні сертифікації і надають професійні медичні послуги. Щоб звернутися за допомогою до фізіотерапевта, подзвоніть, телефон: (063) 460 06 06. Для нас важливий кожен наш клієнт, від новонародженого до людини дуже поважного віку. Переконайтеся у високій якості наших послуг самостійно або дізнайтеся відгуки наших пацієнтів.
  Вартість прийому лікаря фізіотерапевта у Житомирі можна дізнатися на вкладці “Ціни”.Фізіотерапевтичне лікування, таке як ультразвук, електротерапія чи лазеротерапія, складає від 200 грн. Записатися на прийом до фізіотерапевта в Житомирі можна також через форму на сайті.