Адреса: Житомир, пров. Скорульського 3

Телефон: (063) 460 06 06


Адреса: Житомир, пров. Скорульського 3

Телефон: (063) 460 06 06

E-mail: moc.liamg%40tz.aitapoetso


Кінезіотейпування при кіфозі та сколіозі

Правильна постава - ознака гарного здоров'я людини!В нормі хребет має незначні вигини: шийний та поперековий фізіологічні лордози - вигини вперед, грудний фізіологічний кіфоз - вигин назад, та відхилений назад таз. При відхиленні від фізіологічної вісі хребта, виникають посилення, або зменшення вигинів. Так формуються:гіперлордози, гіперкіфоз,сплющена спина, кругла спина,сутулість,сколіотична осанка,сколіоз.
З кожним роком порушення постави у дітей діагностуються все частіше.

Причини порушення постави можуть бути вроджені та набуті

Вроджені причини:

  зрощення остистих відростків;
  клиноподібні хребці;
  розщеплення хребців;
  та інш.

Набуті причини:

  травми хребта;
  інфекційні ураження хребта;
  дисплазія сполучної тканини;
  рахіт;
  плосковальгусна деформація стоп;
  різна довжина ніг;
  малорухливий спосіб життя;

Як кінезіотейпи допомагають при корекції постави?

тейпи допомагають формувати звичку рівно тримати спину

зменшують біль в м'язах

нормалізують м'язовий тонус

При цьому тейпи:

не сковують тіло, завдяки еластичності, подібній до шкіри. Тому дитина може вільно виконувати фізичні вправи і зміцнювати таким чином природний м'язовий корсет,

вологостійкі, з ними можна приймати душ та плавати

не заважають спати

створюють ефект, подібний до масажу, без торкання масажиста

тейп гіпоалергенний та не містить у своєму складі будь-яких лікарських засобів

Щоб досягнути результату, поклейку аплікацій варто довірити сертифікованому спеціалісту

Візуально можна спостерігати неправильне положення голови, асиметрію рівня плечей, лопаток, випинання лопаток, вип'ячування живота, слабкі м'язи спини.

Нажаль, окрім естетичних змін, неправильне положення хребта провокує біль у спині, швидку втому, головні болі, а також порушення роботи внутрішніх органів, з часом можуть виникати протрузії та кили міжхребцевих дисків.

Протипоказання:

інфекційні захворювання

підвищена температура тіла

алергічні реакції

онкологія

шкірні ураження, рани

серцева, ниркова недостатність

тромбоз

Image placeholder
Image placeholder

Записатися на послугу

Супутні послуги

Illustration

Остеопатія

Illustration

Фізіотерапія

Illustration

Неврологія

Illustration

Лікувальний масаж

Illustration

Вертебрологія

Illustration

Кінезіотейпінг

Illustration

Кінезіологія

Illustration

Сімейна медицина

Кінезіотейпування при кіфозі та сколіозі в Житомирі у клініці ALFA

Захворювання хребта, як от кіфоз та сколіоз, ускладнюють життя людини. Вони можуть призвести до болю у спині, обмеження руху, дихальних проблем, а також зменшення ефективності легенів та серця. У деяких випадках, особливо у важких формах, можуть знадобитися лікування та корекція. Одним із сучасних та ефективних методів є кінезіотейпування. Воно може допомогти зменшити симптоми кіфозу та сколіозу, підвищити рухливість хребта та знизити біль.

Тейпування при сколіозі та кіфозі

Кінезіотейп - це техніка, яка використовує тонкий матеріал, що прикріплюється до шкіри. Вона покликана покращити рухливість м'язів та зменшити біль. Кінезіотейпування може бути корисним для лікування різних захворювань хребта, в тому числі кіфозу та сколіозу. Воно допомагає покращити рухливість хребта, зменшити біль та корегує поставу. Крім того, такий вид лікування знижує напругу м'язів та підвищує кровообіг в місці викривлення.

 • Більше

  Найголовнішою перевагою тейпування при кіфозі та сколіозі є відсутність внутрішніх втручань в організм. Це повністю безмедикаментозний спосіб, що може попередити розвиток викривлень опорно-рухового апарату. Лікар накладає на шкіру в зоні болю спеціальні еластичні стрічки, тейпи, які допомагають усунути біль та скорегувати викривлення. Порівняно з іншими методами лікування, тейпи майже ніяк не впливають на повсякденне життя, не заважають під час сну. Вони забезпечують ефект, схожий на масажні рухи. Крім того, стрічки вологостійкі, тому їх можна носити тривалий час і спокійно приймати душ.
  Для кого корисне тейпування?
  Кіфоз та сколіоз - це не єдині проблеми, які допомагає усунути тейпування. Існує безліч показань до застосування тейпів. Найбільш поширеними є:
  ● порушена постава;● необхідність у профілактиці травм, отриманих під час занять спортом;● м’язові неврологічні порушення;● необхідність у реабілітації після хірургічних операцій;● посттравматичні больові синдроми;● пошкодження сухожиль;● перенапруження м’язів;● дитячі пупкові грижі;● гематоми та набряки в різних ділянках тіла;● діастаз;● болі в різних ділянках тіла, в шиї, спині, суглобах та ін.;● целюліт тощо.
  Важливою особливістю такого способу лікування є майже миттєвий ефект. Полегшення відчувається майже одразу після встановлення тейпів на місці болю. І протягом перших 5 днів спричиняє найсильнішу дію на проблемну ділянку. Вона допомагає стабілізувати роботу м’язових, зв’язкових сполучень, суглобів. Крім того, завдяки таким стрічкам активізуються внутрішні сили організму людини, що в сукупності призводить до швидшого одужання. Пацієнт може швидко відчути полегшення в рухливості рук, ніг, оскільки м’язи стають розслабленими та більш гнучкими. Тейпування також допомагає нормалізувати кровообіг у тілі, розсмоктуватися гематомам, усувати набряки тощо. Така методика може бути ще більш ефективною у поєднанні з іншими видами лікування. До того ж, ціна дуже доступна.
  Тейпування при сколіозі в Житомирі
  Якщо вас зацікавив метод тейпування при кіфозі в Житомирі, тоді запрошуємо вас до клініки остеопатії та класичної медицини “Alfa”. Висока кваліфікація наших лікарів дозволяє пацієнтам отримувати найкращі результати, без жодного дискомфорту. Про це свідчать вдячні відгуки наших клієнтів. Відчуйте полегшення вже за кілька хвилин після процедури кінезіотейпування. Щоб записатися на прийом, скористайтеся формою на сайті або зателефонуйте, телефон: (063) 460 06 06. Будьте здорові!