Адреса: Житомир, пров. Скорульського 3

Телефон: (063) 460 06 06


Адреса: Житомир, пров. Скорульського 3

Телефон: (063) 460 06 06

E-mail: moc.liamg%40tz.aitapoetso


Дитячий масаж

Дитячий масаж - це активний лікувально-профілактичний метод впливу на тіло дитини, суть якого полягає в нанесенні механічних подразнень спеціальними прийомами, що виконуються руками масажиста.Перевагою масажу для дітей є те, що його можна застосовувати з самого раннього віку, тому що всі органи і життєві системи дітей дуже сприйнятливі до стимуляції через шкіру. Замовити послугу масаж для дітей в Житомирі можна в клініці Alfa за телефоном, що вказаний у верхній частині сайту, або виконавши онлайн запис.

Види масажу для дітей:

Лікувальний масаж

Виконується при різних порушеннях як зі сторони нервової системи, так і захворюваннях внутрішніх органів та опорно-рухового апарату. Призначити лікувальний масаж має право лише ортопед, хірург чи невролог. Як правило, комплекс починають проходити у віці 2-3 місяців, але в окремих випадках можна починати його і на 4 тижні життя малюка.

Корекційний масаж

Даний вид призначається в комплексі з лікувальним масажем з метою закріплення результатів та запобігання рецидиву проблеми. Для досягнення максимального ефекту процедура проводиться виключно професійним масажистом.

Профілактичний масаж

З його допомогою здійснюється загальне зміцнення здоров’я дитини, відбувається сприятливий вплив на розвиток дитячого організму та зміцнення імунітету.

Класичний масаж

Призначається дітям з метою поліпшення загального стану організму та розвитку психіки.

Розслабляючий масаж

Рекомендується для дітей різного віку. Проводять цей вид процедури заспокоєнням нервової системи, зазвичай перед сном. Виконується розслаблюючий масаж за допомогою розтирання та комбінування різних технік.

Точковий масаж

Рекомендується для розвитку організму. Точковий масаж розминає сухожилля та м’язи, допомагаючи організму дитини виробляти інтерферон.

Масаж має як тонізуючий так і заспокійливий вплив,адже при масуванні інтенсивно стимулюються різні види нервових рецепторів.
Нервові закінчення посилають інтенсивні сигнали до головного мозку,діяльність якого помітно стимулюється,стан нервової системи стає більш збалансованим. За рахунок цього, масаж для гіперактивних дітей надає заспокійливу дію, а для повільних і млявих -тонізуючий.

Показання для масажу:

При ураженнях нервової системи

● гідроцефалія● кривошия● невротичні реакції● дитячий церебральний параліч● функціональний гіпертонус та гіпотонус● міопатії● неврити● поліневрит● мієліт● травматична енцефалопатія● поліомієліт● травми периферичних нервів, що супроводжуються млявими парезами● паралічами●  тощо.

При захворюваннях внутрішніх органів та систем

● ревматизм● вади серця● пневмонія● бронхіальна астма● обструктивний бронхіт● хвороби обміну речовин● синдром подразненого кишківника та багато інших синдромах.

В ортопедії

● рахіт● сколіотична постава● кіфоз● сколіоз● вроджена м’язова кривошия● вроджений вищих стегна● вроджена клишоногість● остеохондропатії● плоскостопість● хвороба Шлятера● дисплазія кульшових суглобів та ін.

В хірургії і травматології

●  після операцій● переломів кісток кінцівок тазу, хребта● при ушкоджені менісків і зв’язкового апарату суглобів● важких забоях м'яких тканин● тощо

Протипоказання для масажу:

  Хвороби крові злоякісних характеру, гемофілія
  Злоякісні пухлини
  Хвороби крові
  Активна форма туберкульозу
  Остеомієліт
  Геморагічні діатези
  Тяжкі форми гіпотрофії(атрофії)
  Гнійні запалення шкіри,лімфатичних вузлів,м’язів, кісток
  Важкі форми рахіту, туберкульозу кісток і суглобів
  Вроджені вади серця у фазі декомпенсації
  Гепатити
  Обширні грижи
  Субфебрильна та фебрильна температура

Особливості масажу дітей грудного,молодшого і дошкільного віку-можливе поєднання його в комплексі з фізичними вправами.

Температура приміщення має бути не нижче +20°С,для грудних дітей не нижче +21°С

Масаж проводять через 1-1.5 год при штучному вигодовуванні та 40хв після грудного вигодовування.

На курс лікування призначається 10-15 процедур,при дитячому церебральному паралічі, млявих парезах, сколіозі, кіфозі до 20-25 процедур, щодня або з інтервалами, які визначає лікуючий лікар.

Завдання масажу: нормалізація обмінних процесів за рахунок поліпшення всіх функцій шкіри,відновлення тонусу та еластичності м’язів, поліпшення стану зв’язкового апарату, активація функціонувального стану нервової,серцево-судинної,ендокринної систем і дихальної функцій легень.

ПЕРІОДИЗАЦІЯ прийомів масажу та гімнастичних вправ для дітей:

У зв'язку з анатомо-фізіологічними особливостями дітей при складанні графіків прийому масажу та комплексів вправ поділяють на 8 періодів:

 • 1 період - від 1,5-3міс;

 • 2 період - від 3 до 4міс;

 • 3 період-від 4 до 6 міс;

 • 4 період-від 6 до 10 міс;

 • 5 період від 10 міс до 1 року 2міс;

 • 6 період від 1 р 2 міс до 1,5 року;

 • 7 період від 1,5 р до 2 років;

 • 8 період від 2 до 3 років.

Тривалість та кратність масажу для дітей завжди визначає лікуючий лікар, враховуючи індивідуальні особливості розвитку та проблематики кожної дитини.

Image placeholder
Image placeholder

Записатися на послугу

Супутні послуги

Illustration

Остеопатія

Illustration

Фізіотерапія

Illustration

Неврологія

Illustration

Лікувальний масаж

Illustration

Вертебрологія

Illustration

Кінезіотейпінг

Illustration

Кінезіологія

Illustration

Сімейна медицина

Масаж для дітей в Житомирі у клініці ALFA

Якщо ви шукаєте ефективний спосіб зменшення стресу та поліпшення здоров'я вашої дитини, масаж може стати саме таким способом. Масаж для дітей ефективно допомагає зменшити стрес, поліпшити сон та сприяти розвитку м'язів та кісток. Він поліпшує рухливість та координацію, а також сприяє розумовому розвитку.

Дитячий масаж в Житомирі

Обираючи медичних спеціалістів для своїх діток, в першу чергу важливо звернути увагу, яка їхня кваліфікація. В клініці ALFA у Житомирі ви можете знайти висококваліфікованих спеціалістів, які надають послуги масажу для дітей. Наші фахівці мають медичну освіту та досвід роботи з дітьми різного віку. Вони знають, як зробити масаж безпечним та приємним для дітей, щоб допомогти їм розслабитися та забезпечити оптимальний розвиток.

 • Більше

  Масаж для дітей допомагає знизити рівень стресу та тривоги, що особливо важливо для дітей, які мають емоційний дисбаланс. Він також може покращити якість сну та поліпшити настрій. Регулярний масаж може допомогти дітям зміцнити їхній імунітет та попередити різні захворювання.
  Одним з основних ефектів масажу є поліпшення рухливості та гнучкості. Зокрема, масаж допомагає:
  ● розслабити м'язи; зняти напругу;● поліпшити рухові навички дитини;● покращити координацію;● покращити кровообіг та постачання кисню до мозку;● покращити функціонування нервової системи та розумового розвитку;● сприяє покращенню уваги, концентрації та пам'яті;● знижує ризик розвитку гіперактивності.
  Яким буває масаж для дітей в Житомирі?
  Масаж може бути корисним для дітей з різними порушеннями, такими як спастична диплегія, церебральний параліч та інші порушення нервової системи. Він може допомогти знизити рівень болю та напруги, поліпшити м'язовий тонус та рухові навички, а також сприяти розвитку моторних навичок.
  У клініці ALFA ми надаємо різні види масажу для дітей, серед яких:
  ●  класичний масаж;● лікувальний;● корекційний;● профілактичний;● розслабляючий;● точковий.
  Найголовнішою перевагою є те, що масажні рухи можна виконувати без обмежень за віком. Адже із раннього віку на дитячі органи та всі системи організму можна позитивно впливати за допомогою стимуляції крізь шкіру. Ми працюємо з кожною дитиною окремо, враховуючи її потреби та особливості.
  Кому обов’язково потрібен масаж?
  Є певний перелік захворювань, за яких масажні процедури є особливо ефективними. Серед них:
  ● ураження нервової системи;● захворювання внутрішніх органів та систем;● ортопедичні захворювання;● захворювання, пов’язані з хірургією та травматологією.
  Для детальнішої інформації щодо показань та протипоказань радимо проконсультуватися з нашими спеціалістами, телефон: (063) 460 06 06.
  Вартість дитячого масажу у Житомирі
  Наша команда має довготривалий досвід роботи з дітьми та знає, як допомогти кожному максимально ефективно. Ми розуміємо, що батьківський час цінний, тому ми пропонуємо гнучкий розклад. Крім того, ми також працюємо з різними бюджетами, тому наша ціна завжди конкурентна, щоб забезпечити доступність наших послуг для кожної родини. Середня вартість залежить від виду масажу та віку дитини. Наприклад, вартість лікувального масажу верхньої кінцівки становить 200 грн. Дитячий масаж до 7 років коштує 300 грн. Щоб дізнатися повний перелік послуг та їхню вартість, перейдіть до прайсу на сайті.
  Все ще шукаєте ефективний спосіб поліпшення здоров'я та розвитку вашої дитини? Тоді запрошуємо вас на дитячий масаж до кваліфікованих фахівців, з медичною освітою та любов’ю до найменших пацієнтів - у клініку ALFA. Бажаємо здоров’я!