Адреса: Житомир, пров. Скорульського 3

Телефон: (063) 460 06 06


Адреса: Житомир, пров. Скорульського 3

Телефон: (063) 460 06 06

E-mail: moc.liamg%40tz.aitapoetso


Ударно-хвильова терапія (УХТ)

Illustration

Апарат ударно-хвильової терапії швейцарської фірми Storz Medical masterpuls 100 ultra

Це метод лікування, який базується на застосуванні акустичних хвиль, що характеризуються високими амплітудами тиску. Унікальність методу полягає в широкому і безпечному спектрі його можливостей, що застосовуються в різних галузях медицини, при лікуванні як неврологічних захворювань, так і захворювань опорно-рухового апарату.

Механізм дії

Місцевий низькоінтенсивний вплив ударної хвилі на організм можна грубо порівняти з масажем від професіонала високого класу. Але пальці масажиста не проникнуть глибоко в тканини – туди, куди дістане ударна хвиля.
Ударна хвиля (УХ) в зоні впливу стискає тканини, завдяки створюваному тиску. Висока щільність цієї енергії і величезна швидкість її проникнення безпосередньо впливає на клітини, після чого відбувається таке ж різке їх розтягування внаслідок падіння тиску. У природі це є причиною виникнення кавітації – формування маленьких бульбашок, які заповнені повітрям або парами певної рідини. Коли в тканинах нормалізується тиск, ці бульбашки закриваються, як би «вибухають», що супроводжується виділенням теплової енергії.

 • Більше

  В результаті в місці впливу ударної хвилі клітини як би струшуються, відбувається їхня стимуляція і виділення тепла.Як же наше тіло реагує на подібне “струшування”? Відбувається різкий приплив наповненою киснем крові і такий же відтік венозної крові. При цьому починає активно працювати лімфатична система.Завдяки звуженню і розширенню судин клітини отримують необхідну кількість крові і відповідно харчування. Управління цим процесом здійснює нервова система, яка «розподіляє» кисень і поживні речовини в ті чи інші тканини, реагуючи на зовнішні подразники.Під впливом ударних хвиль, ті ділянки організму, які перебували у болісному стані спазму або гіпертонусу, або містили фіброз, рубці або кальцинати, змінюють свою фізичну структуру. Це можливо під впливом УХ, які, завдяки своєму унікальному ефекту – неоангіогенезу, відновлюють кровотік і нейронну стимуляцію.Іншими ефектами УХТ є аналгетичний (знеболюючий), протинабряковий і протизапальний. Завдяки цьому різко прискорюються регенераційні процеси в тканинах. Для проходження лікування методом ударно-хвильової терапії у Житомирі звертайтесь до нас в клініку ALFA

Переваги методу УХТ

УХТ

Неінвазивний та високоефективний метод лікування. Ефективність при лікуванні деяких захворювань сягає 95% (п’яткова шпора, епікондиліт).

Альтернатива хірургічним втручанням та блокадам

Деякі захворювання до появи УХТ лікувалися тільки блокадами кортикостероїдів або хірургічно (наприклад, п’яткова острога, бурсит, кальцинуючий тендиніт, плечолопатковий периартроз і т.п.), зараз ці захворювання з успіхом лікуються за допомогою УХТ.

Швидке купірування болю без анальгетиків

Знімаються больові синдроми при травмах м’язів і сухожилків, при хронічних дегенеративно-дистрофічних захворюваннях опорно-рухового апарату, при артрозах.

Без застосування медикаментів

При хронічних болях в м’язах і суглобах, хребті традиційно застосовуються різні знеболюючі препарати, які мають багато побічних ефектів.

Результат помітний

Відразу вже після 1-2 процедур.

Процедура амбулаторна

1 раз в 5-10 днів, триває 10-20 хвилин. Наслідки впливу продовжують діяти і між сеансами, пацієнту немає необхідності щодня бути на процедурах.

Не потребує анестезії


Позитивний стійкий ефект в лікуванні

Досягається у 87-95% хворих!

Показання для застосування

ортопедія-травматологія

неврологія

урологія

гінекологія

стоматологія

офтальмологія

офтальмологія

ендикринологія

дерматологія

хірургія

естетика

косметологія

Ортопедія

подагра ахілодинія плантарний фасціїт/п’яткова шпора тибіальний стрес-синдром тендиніт надколінника тендинопатія в області вертела кальцифікуючий тендиніт епікондиліт променевий/ліктьовий псевдоартрози імпіджмент синдром коксартроз 1-3 стадія● гонартроз 1-3 стадія псевдосуглоб та стимуляція зростання переломів та інші

Тригерні точки

задні м’язи гомілкимускулатура стегналюмбалгіядорзалгіяшийний синдроммускулатура шийного відділу хребта (атлант) та інші

Неврологія

шийні мігрені міжхребцеві грижі та протрузії міжреберна невралгіяхвороба Альцгеймера головний біль лікування посттравматичних спазмів тонізування після інсульту● для поліпшення рухливості● поліневропатія (PNP) неврит лицьового та трійчастого нерва оперезуючий лишай ударно-хвильова акупунктурасудоми литкових м’язів

Урологія

хвороба Пейроні (IPP)хронічний тазовий біль (CPPS) еректильна дисфункція (ED)

Гінекологія

вульводінія

Стоматологія

пародонтитпародонтозартрит скронево-нижньощелепного суглобу укріплення ясен і щелеп перед імплантацією

Офтальмологія

дакріоцистит

Лор

хронічний гайморитхронічний фронтит

Ендокринологія

хронічний панкреатитдіабетична стопахронічний гепатитгепатозжирова дистрофія печінкихронічний тиреоїдит

Дерматологія

післяопікові шрамипсоріаз

Хірургія

незагойні виразкивидалення післяопераційних рубцівзняття болю після пластики сіткою гриж

Естетична медицина

целюлітрубцірозтяжкив’ялість шкіришрамижирові відкладення

Косметологія

зморшкипостакте заломи птоз

Протипоказання до УХТ

  Вік до 18 років на зони росту кісток
  Гострі інфекційні захворювання.
  Онкологічні утвори в зоні дії
  Порушення згортання крові, тромбофлебіт, ламкість судин
  В зоні кардіостімулятора
  Психічні хвороби
  Вагітність і період лактації
Image placeholder
Image placeholder

Записатися на послугу

Супутні послуги

Illustration

Остеопатія

Illustration

Фізіотерапія

Illustration

Неврологія

Illustration

Лікувальний масаж

Illustration

Вертебрологія

Illustration

Кінезіотейпінг

Illustration

Кінезіологія

Illustration

Сімейна медицина