Адреса: Житомир, пров. Скорульського 3

Телефон: (063) 460 06 06


Адреса: Житомир, пров. Скорульського 3

Телефон: (063) 460 06 06

E-mail: moc.liamg%40tz.aitapoetso


Лазерна терапія BTL 5000

Лазеротерапія є унікальною технологією, яка полягає в цілеспрямованому впливі підсиленого світлового пучка на тканини. Цей вплив є досить вагомим чинником як для загоєння тканин (пошкодження зв’язок, сухожилків, м’язів), так і для відновлення (відновлення структури хряща, нервової провідності і ін..)
Лазерна терапія проводиться за допомогою апарата BTL 5000, з широким спектром червоних, інфрачервоних та комбінованих лазерних зондів і кластерів.
Популярність цього виду терапії полягає в тому, що це безпечний і комфортний метод, не потребує медикаментозного лікування, відрізняється рядом суттєвих лікувальних характеристик і є ефективною профілактикою ряду захворювань і ускладнень.Процедури лазеротерапії безболісні, безпечні та не займають багато часу. Для проходження процедури лазерної терапії в Житомирі - звертайтесь в клініку ALFA за контактами які вказані на нашому сайті.

Показання для застосування

лікування суглобів (артрит, ревматоїдний артрит, артрози суглобів)

лікування захворювань хребта (остеохондропатія, протрузії міжхребцевих дисків, міжхребцева грижа, хвороба Бехтерева)

враження нервової системи (радикуліт, ішіас (компресія сідничного нерва та його запалення), неврит, міжреберна невралгія)

захворювання шкіри (нейродерміт, екзема, псоріаз, алергічні дерматити, герпес, вугрі, трофічні виразки і ін..)

захворювання бронхолегеневої системи, лор-органів, шлунково-кишкового тракту

спортивна реабілітація

захворювання сечо-статевої системи (хронічний пієлонефрит, сечокам’яна хвороба, цистити, уретрити, простатит, аднексит)

рани, опіки, відмороження, гнійні процеси

захворювання серцево-судинної системи (ішемічна хвороба серця, стенокардія, гіпертонічна хвороба, вегето-судинна дистонія)

реабілітація опорно-рухового апарату;

Протипоказання для застосування

злоякісні пухлини

застоування в ділянці очей та ендокринних залоз

висока температура

вагітність

Прилад BTL – 5000 серії дозволяє підібрати найоптимальніші параметри індивідуально кожному пацієнту для досягнення позитивного результату.

Image placeholder
Image placeholder

Записатися на послугу

Супутні послуги

Illustration

Остеопатія

Illustration

Фізіотерапія

Illustration

Неврологія

Illustration

Лікувальний масаж

Illustration

Вертебрологія

Illustration

Кінезіотейпінг

Illustration

Кінезіологія

Illustration

Сімейна медицина

Лазерна терапія в Житомирі у клініці ALFA

Бажання бути здоровим та мати гарний вигляд стало невід’ємною частиною сучасного життя. І коли мова йде про найкращі методи лікування та косметології, лазерна терапія займає позицію лідера. Вона набирає величезної популярності в Житомирі завдяки досягненню швидкого і якісного результату та величезним можливостям використання. Гладенька шкіра в різних ділянках, привабливий і здоровий вигляд, загоєння ран і покращення внутрішніх систем і процесів організму - усе це пояснює, чому лазерна терапія в Житомирі розвивається швидкими темпами.

Показання до застосування лазерної терапії

Лазерна терапія вважається справжнім проривом у світі медицини та косметології. Вона може вирішувати одразу декілька запитів, пов’язаних як із зовнішнім виглядом шкіри, так і з внутрішнім здоров’ям організму. Використовувати цей метод можна для таких цілей:● Молодість та краса. Лазерна терапія ефективно бореться з ознаками старіння, зморшками, пігментацією шкіри та рубцями. Допомагає відновити молодість шкіри, надаючи їй сяйва та здорового вигляду.● Лікування шкірних проблем. Від акне до розширених пор, лазерна терапія ефективно очищає шкіру та покращує її текстуру.

  • Більше

    ● Загоєння ран та травм. Лазерлотерапія стимулює природні процеси відновлення тканин, допомагаючи швидкому загоєнню ран, опіків та травм. Навіщо довго страждати від наявності ран, якщо завдяки лазеру можна швидко повернутися до активного життя?● Лікування болю. Лазерна терапія знижує біль, пов'язаний з м'язовою напругою, спортивними травмами та невралгіями.
    Переваги лазерної терапії
    Популярність лазерної терапії можна пояснити перевагами, які клієнт бачить вже після першого візиту. Ми зібрали для вас максимум переваг:
    ● Швидкі та помітні результати. Чи є щось приємніше, аніж бачити покращення стану шкіри після однієї процедури? Результати говорять самі за себе.● Безболісність та комфорт. Повністю безмедикаментозне лікування, без внутрішнього втручання в організм. Крім того, більшість сеансів лазеротерапії безболісні завдяки сучасним технологіям, а деякі процедури можуть супроводжуватися навіть приємними відчуттями. Все для того, щоб пацієнт розслабився і був задоволений від результату. ● Індивідуальний підхід. Сучасні лазерні апарати в клініці ALFA дозволяють налаштувати програму під індивідуальні потреби та побажання клієнта.● Мінімальний час відновлення. Більшість лазерних процедур не потребують тривалого відновлення. Ви можете повернутися до повсякденних справ майже одразу після процедури.
    Лазерна терапія має безліч переваг, але варто пам'ятати про випадки, коли процедура протипоказана до застосування. Серед них: вагітність, наявність злоякісних утворень, висока температура тіла. Крім того, використання лазеру заборонене на ділянках очей та ендокринних залоз.
    Вартість лазерної терапії в Житомирі
    Знайти сертифікованого спеціаліста, якому можна довірити своє здоров’я та красу - це відповідальна задача. Серед усіх можливих пропозицій у Житомирі варто обирати лише таку, чия кваліфікація підтверджена і сертифікована. Клініка остеопатії та класичної медицини ALFA пропонує послуги лазерної терапії високої якості. Вартість лазеротерапії залежить від виду послуги. В середньому ціна за один сеанс може бути від 200 грн. Записатися на лазерну терапію можна безпосередньо на сайті, в клініці або подзвонивши, телефон: (063) 460 06 06. Якщо у вас залишились будь-які запитання, телефонуйте і ми проконсультуємо вас. Бажаємо краси і здоров’я!